Kalendarze

Właśnie na takich kalendarzach pojawią się grupowe zdjęcia naszych podopiecznych :) #ksgoclaw #calendar #soccerarena #newyear#photooftheday

Hokus Pokus, Czary Mary...

Hokus Pokus, Czary Mary... Zapraszamy w niezwykły świat czarodziejów i czarodziejek. Wszyscy czarodzieje zostaną złapani przez złego czarnoksiężnika i zamknięci w jego pałacu. Będziemy próbowali się z niego razem wydostać. 💪 Podczas pojedynku czarodziejów sprawdzimy, kto potrafi najlepiej czarować (piłką) :) ⚽ Do zobaczenia na zajęciach.

I turniej Mikołajkowy Klubu Sportowego Gocław Warszawa

Pierwszy wewnętrzny Turniej Mikołajkowy Klubu Sportowego Gocław Warszawa. 🎄🎁🎀 🎅 Serdecznie zapraszamy na turniej dla wszystkich naszych podopiecznych. 😁 Będzie mnóstwo gry, nagród i niespodzianek. Szczegóły na plakacie

Zoo

Piąteczka! Już się za Wami stęskniliśmy i nie możemy się doczekać kolejnych zajęć w Piłkarskim Przedszkolu KS Gocław. Tym razem wybierzecie się z nami na wycieczkę do zoo. Dowiecie się, które zwierzęta najbardziej lubią rozrabiać, a które jak są małe to są słodkie a potem bardzo groźne ;) Podczas zabaw będą też przez wszystkich lubiane lemury, małpki i powolne żółwie. Do zobaczenia na zajęciach.

Herb KS Gocław

Herb KS Gocław swoja stylistyką nawiązuje do historii Gocławia. Herb KS Gocław: - barwy w herbie, biały i czerwony to barwy narodowe, - szachownica w kole to nawiązanie do tradycji lotniczych i działającego przez 50 lat aeroklubu na terenie Gocławia, - każde z pól szachownicy oznacza jedno z czterech jednostek mieszkaniowych Gocławia: Iskra, Jantar, Orlik i Wilga. Lotnisko na Gocławiu, lata 70.

Minionki

Minionki zapraszają na kolejny tydzień zajęć w Piłkarskim Przedszkolu KS Gocław. Minionki pokażą nam co najbardziej lubią jeść, jak uciekać i ukrywać się przed złym Baltazarem oraz w jaki sposób można go złapać. Do zobaczenia na zajęciach :)

Archiwum
Wyróżnione posty

Partnerzy:

KS Gocław Warszawa 2016

ul. Abrahama 11 lok. 88

03-982 Warszawa

E-mail: ksgoclaw@gmail.com

Telefon: 795 240 335

Piłka nożna Gocław, Treningi piłkarskie Gocław, Zajęcia dla przedszkolaków Gocław

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle
  • Google+ - Szary Koło