Relacja z Turnieju Siatkówki Plażowej o Puchar KS Gocław

W poprzednim tygodniu działo się tak wiele wydarzeń organizowanych przez KS Gocław Warszawa, że dopiero dzisiaj udało się napisać podsumowanie I Turnieju Siatkówki Plażowej o Puchar KS Gocław. W dniu 16 czerwca 2018 roku podczas obchodów Dnia Gocławia do walki o puchar stanęło 6 drużyn: Lets'Go, Halo Wilga, JKMK Praga, Freestyle Volleyball, Neptun Ząbki i JJ Team. Wszystkie zespoły podczas oficjalnego losowania zostały podzielone na dwie grupy gdzie rozgrywały ze sobą mecze w systemie każdy z każdym. Wyniki fazy grupowej GRUPA A Let's Go - Halo Wilga 15:10 Halo Wilga - Neptun Ząbki 15:4 Let's Go - Neptun Ząbki 15:8 TABELA GRUPY A 1. Let's Go - Bilans 30-18 - Pkt 6 2. Halo Wilga - B

Relacja z urodzin KS Gocław Warszawa - turniej

W dniu 16 czerwca 2018 roku na boisku przy SP nr 375 w Warszawie odbył się I Turniej Urodzinowy KS Gocław Warszawa. Nasi mali podopieczni zostali podzieleni na grupę młodszą i starszą. Każdy zespół w grupie otrzymał nazwę Państwa grającego na rozgrywanych właśnie Mistrzostwach Świata w Rosji. Każdy mecz to zacięta walka i mnóstwo strzelonych bramek. Podczas całego turnieju o animacje sportowe zadbała KSG Run - grupowa biegowa KS Gocław Warszawa. Na koniec dzieci w zamian za fantastyczne zaangażowanie w turnieju otrzymali pamiątkowe medale. Dziękujemy za przybycie wszystkim dzieciom i ich rodzicom.

1 Urodziny KS Gocław Warszawa - zapowiedź

W dniu 16 czerwca 2018 roku na boisku przy SP nr 375, ul. Abrahama 12 w godzinach 9:45-12:45 z okazji 1 urodzin KS Gocław Warszawa odbędzie się turniej piłkarski dla wszystkich naszych podopiecznych. Szczegóły na plakacie wydarzenia.

Archiwum
Wyróżnione posty

Partnerzy:

KS Gocław Warszawa 2016

ul. Abrahama 11 lok. 88

03-982 Warszawa

E-mail: ksgoclaw@gmail.com

Telefon: 795 240 335

Piłka nożna Gocław, Treningi piłkarskie Gocław, Zajęcia dla przedszkolaków Gocław

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle
  • Google+ - Szary Koło