top of page


 
Z dniem 1 stycznia 2018 roku zostaliśmy beneficjentem Fundacji Sportowcy Dzieciom, której ambasadorami są m.in. Kamil Stoch, Ewa Chodakowska, Iwona Lewandowska, Jerzy Janowicz, Ewa Pajor, Przemysław Tytoń i wiele innych wspaniałych sportowców.
Fundacja wspiera rozwój klubów sportowych, które ze względu na swoją krótką historię działalności nie mogą ubiegać się jeszcze o statut OPP
i nie mogą bezpośrednio korzystać z możliwości przekazania 1% podatku. 

Strona fundacji: http://www.sportowcydzieciom.pl
Nasza podstrona na stronie fundacji Sportowy Dzieciom: http://www.sportowcydzieciom.pl/klub-sportowy-goclaw-warszawa.html

 

1 % PODATKU


Piłkarskie Przedszkole KS Gocław to projekt Klubu Sportowego Gocław Warszawa w ramach, którego prowadzone są zajęcia dla przedszkolaków w wieku 3-6 lat.

Dzieci uczęszczają na zajęcia ogólnorozwojowe (korekcyjne) z elementami piłki nożnej prowadzone przez fizjoterapeutów i trenerów piłki nożnej. Trening zakończony jest oczekiwaną przez każdego malucha mini grą :)

Raz w roku każdy zawodnik korzysta z bezpłatnych konsultacji fizjoterapeutycznych. Na podstawie zgromadzonej wiedzy fizjoterapeuta określa rodzaj schorzenia, stadium zaawansowania oraz możliwości rehabilitacji w danym schorzeniu. Odpowiada również na pytania i wątpliwości dotyczące danej choroby.

Najważniejszym celem Piłkarskiego Przedszkola KS Gocław jest oderwanie dzieci od telewizorów, tabletów i komórek, aktywizacja ruchowa już od najmłodszych lat oraz stworzenie dla nich miejsca gdzie będą mogli się rozwijać pod okiem specjalistów.

Zgromadzone środki przeznaczymy na zakup sprzętu, organizację turniejów wewnętrznych, zakup upominków z okazji Mikołajek i Dnia Dziecka oraz na rozwój naszego klubu.

Jak przekazać 1% podatku?

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

DAROWIZNA


Możesz również w każdej chwili w roku przekazać na nasze konto beneficjenta dowolna kwotę darowizny, która będzie przeznaczona na cele statutowe czyli zakup sprzętu, opłatę za wynajem obiektów sportowych, organizację turniejów zewnętrznych oraz rozwój naszego klubu.
Wpłaty darowizny możesz dokonać klikając w baner poniżej.

 

bottom of page