Relacja - I Turniej Mikołajkowy KS Gocław

December 3, 2017

Nawet najmniejsze sukcesy należy celebrować. Nawet najdrobniejsze szczęśliwe chwile warto pamiętać.Wszystkim naszym podopiecznym na pewno na bardzo długo pozostanie w pamięci I Turniej Mikołajkowy Klubu Sportowego Gocław Warszawa.

Zdjęcia grupowe i indywidualne, mecz rodziców, turniej dla dzieci, medale i na koniec wizyta Mikołaja.Tak w telegraficznym skrócie można opisać całą imprezę.
Dla nas jednak to coś więcej. To takie ukoronowanie tego roku pracy z naszymi podopiecznymi.
Przeszywa mnie duma i zadowolenie, ponieważ cała impreza wypadła fantastycznie, wszystkie punkty harmonogramu zrealizowane zostały w 100 %. Jestem niesamowicie szczęśliwy.

Chciałbym serdecznie podziękować dzieciom za zaangażowanie. Rodzicom za to, że na zajęciach jest niemal 100% frekwencja, bo to przecież w dużym stopniu od Was zależy czy dziecko pojawi się na treningach.Podziękowania ślę również do całej kadry KS Gocław Warszawa. Wykonują fantastyczną pracę i ciągle się rozwijają.Wreszcie dziękuję za super współpracę z Panią Marzeną z SP 312, z Panią Zofią z SP 375 i Panią Anetą z SP 279, które umożliwiły nam prowadzenie zajęć.

Od kwietnia tego roku nasz mały osiedlowy klub rozrósł się fantastycznie. Dzieci przybywa z każdym tygodniem, a to świadczy o tym, że wszystko co robimy zmierza w dobrym kierunku. Już dzisiaj wiemy, że od nowego roku otwierane będą nowe lokalizacje.

Przed nami kolejne ważne wyzwanie - Bezpłatne Konsultacje Fizjoterapeutyczne, których pierwsza tura przypada na dni 13.12.2017 i 20.12.2017 w godzinach 16:00-20:00. W najbliższym tygodniu rodzice dzieci, które zapisały się we wrześniu tego roku otrzymają informację SMS o sposobie zapisu i miejscu konsultacji. Badania ta będą prowadzone przez naszych fizjoterapeutów. Po każdym badaniu rodzic od razu otrzyma kartę konsultacji z zaleceniami. Jeszcze raz za wszystko dziękuję.

Do zobaczenia na zajęciach. Piąteczka ! :)

Adam Stokowiec
Prezes Klubu Sportowego Gocław Warszawa


 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Wyróżnione posty