Turniej Świąteczny KS Gocław

January 2, 2019

W sobotę 22 grudnia 2018 roku na hali sportowej w SP nr 375 odbył się II Turniej Świąteczny KS Gocław Warszawa.
Uczestnikami tego wydarzenia byli nasi podopieczni z Piłkarskiego Przedszkola i Szkółki Piłkarskiej.
Ze względu na datę turnieju tuż przed samymi świętami frekwencja była na poziomie 30% co jednak nie zaważyło na głównych zasadach turnieju, czyli dobrej zabawie oraz strzeleniu jak największej liczby goli. :)
Na początku, co staje się już tradycją, do rywalizacji przystąpili trenerzy przeciwko reprezentacji rodziców. Wynik nie był tutaj najważniejszy, ale rodzice od początku ruszyli ostro na bramkę trenerów. Skutkiem tego po pierwszych 5 minutach było 2:0 dla rodziców. Gdy już trenerzy się rozgrzali doprowadzili do remisu jeszcze w pierwszej połowie, objęli prowadzanie na początku drugiej połowy i już do końca nie oddali wyniku rodzicom :)
Bardzo fajna atmosfera na boisku przełożyła się również na trybuny, gdzie dzieci bardzo mocno kibicowały rodzicom i trenerom.
Po pierwszej części sportowej przeszliśmy do turnieju głównego czyli grze naszych podopiecznych. Po podziale na grupę młodszą i starszą wprowadziliśmy element rywalizacji w postaci mini wyścigu: kto strzeli więcej bramek w swoich meczach (starsi czy młodsi) to Ci wygrywają turniej. Gra była zacięta w obu grupach. Ostatecznie nasi mali podopieczni w 17 meczach strzelili 64 bramki a skuteczniejsi okazali się młodsi. 
Po turnieju nastąpiło uroczyste wręczenie medali wszystkim uczestnikom za udział w turnieju oraz rodzicom za udział w meczu przeciwko trenerom.
Następnie każde dziecko otrzymało od klubu upominek z okazji zbliżających się świąt.
Dziękujemy za udział wszystkim dzieciom, rodzicom oraz opiekunom.
Dziękujemy również firmie Berg System, która od początku tego sezonu wspiera działania klubu i to między innymi dzięki temu dzieci mogły strzelać gole do nowoczesnych bramek przystosowanych do ich wieku.


 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Wyróżnione posty

Sportowe Półkolonie KS Gocław

December 9, 2019

1/2
Please reload

Ostatnie posty

December 23, 2019

December 18, 2019